POŻYCZKA HIPOTECZNA

Pożyczka hipoteczna to doskonała propozycja dla osób, które posiadają nieruchomość. Jeśli do nich należysz i potrzebujesz większej kwoty, ta pożyczka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, pozwala na uzyskanie dużych sum, nawet do 80% wartości danego mieszkania lub domu. Ogromnym plusem pożyczki hipotecznej jest niskie oprocentowanie, dużo korzystniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Dzięki pomocy naszych ekspertów załatwisz wszystkie formalności. Pomożemy Ci, w wyborze oferty oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej.

POŻYCZKA HIPOTECZNA – CO ZYSKASZ?

  • pożyczkę pod zastaw nieruchomości,
  • najbardziej korzystne oprocentowanie na rynku,
  • pożyczkę w wysokości aż do 80% wartości nieruchomości,
  • okres spłaty sięgający aż 30 lat,
  • idealny sposób, by sfinansować inwestycję, która wymaga dużych kwot.

POŻYCZKA KRÓTKOTERMINOWA

Generalnie pożyczkami krótkoterminowymi nazywane są pożyczki udzielane na okres krótszy niż 2 lata. Przykładowo na miesiąc, 10 miesięcy czy też na 24 miesiące. Pożyczki te, dotyczą głównie mniejszych kwot, które są łatwiejsze do spłaty przez pożyczkobiorcę, czyli do ok. 10 000 złotych. Także pożyczki krótkoterminowe pozwalają nam na łatwiejsze określenie ryzyka, ponieważ łatwiej jest nam spojrzeć na rok do przodu niż na kilkadziesiąt lat przed nami. Takie pożyczki są szybko przyznawane i nie wymagają prezentowania szerszej dokumentacji. Zdarza się, że możemy otrzymać je nawet tylko na dowód.

POŻYCZKI BEZ BIK ORAZ KRD

W przypadku chęci pożyczenia pieniędzy w banku, kiepski wynik w rejestrach osób zadłużonych często potrafią skutecznie utrudnić życie. Na szczęście i w takich przypadkach z pomocą przychodzą firmy oferujące kredyty bez BIK oraz bez wpisów do innych rejestrów dla zadłużonych. Co jednak trzeba o nich wiedzieć, aby zaciągać je w rozsądny sposób i na korzystnych warunkach finansowych?

Pożyczkodawcy przed udzieleniem pożyczki dla firmy czy dla osób prywatnych zobligowani są do sprawdzenia historii kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Taka sytuacja jest podyktowana obowiązującym w Polsce prawem oraz chęcią ograniczenia ryzyka finansowego.
Weryfikacja historii kredytowej opiera się w dużej mierze, lecz nie zawsze w całości, o tzw. katalogi dłużników. W przypadku banków sytuacja jest jasna, rejestry dłużników są sprawdzane zawsze i mają decydujący wpływ na decyzję kredytową. Oznacza to, że bankowe kredyty przez internet bez analizy rejestrów dłużników są praktycznie niemożliwe do uzyskania. Banki od lat stosują pod tym względem wysoce rygorystyczną politykę i w dającej się przewidzieć przeszłości raczej niewiele się zmieni.
Zupełnie inaczej ma się sytuacja, w przypadku sektora pozabankowego. Hasło pożyczka bez BIK-u przez internet nie jest używane tylko w celach marketingowych, lecz faktycznie opisuje produkty finansowe dostępne na rynku. Znaleźć więc można pożyczkodawców, którzy nie zwracają żadnej uwagi na informacje w rejestrach kredytowych, inni zaś w ogóle nie sprawdzają danych w bazach dłużników. W sieci można znaleźć także pożyczkodawców mogących zaakceptować wnioski od osób, które mają kiepską sytuację zarówno w Biurze Informacji Kredytowych jak i Krajowym Rejestrze Zadłużonych, a także niestabilną zdolność kredytową. Dla firm pożyczkowych online klienci, którzy nie mają szans na pożyczki w banku odgrywają bardzo ważną rolę.
Co ważne, pożyczki bez BIKu i KRD wcale nie muszą oznaczać, że pożyczkodawca wcale nie sprawdza tych katalogów. Często oznaczają one to, że pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową przez te katalogi, jednak informacje z nich uzyskane nie mają kluczowego znaczenia dla wydania decyzji pożyczkowej. Tak naprawdę bowiem ocena sytuacji kredytowej może być różna, a wszystko zależy od przyjętych założeń.