naszą misją jest zadowolenie klienta

Jesteśmy Zespołem Ekspertów Finansowych z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy wiedzę w obszarze kredytów, rynku finansowego ,ubezpieczeń i leasingu. Priorytetem dla nas jest ,przede wszystkim, dobro naszego klienta, w centrum stawiamy sobie jego oczekiwania i satysfakcję. Naszą firmę cechuje lojalność ,uczciwość ,ogromna skuteczność i prostota ,pełen profesjonalizm, a także dbanie o bezpieczeństwo interesów klienta. Różnimy się od innych doradców i firm finansowych naszym indywidualnym podejściem do każdego klienta, co pozwala nam budować z nim bardzo wartościowe, długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i obopólnym zrozumieniu. Dzięki takim relacjom, nasi Klienci - zarówno indywidualni, jak i firmowi - otrzymują najlepsze, trafione, sprawdzone rozwiązania, najbardziej opłacalne dla niego. Swoje usługi doradzcze świadczymy bezpłatnie, mając na uwadze, tylko zadowolenie klienta, spełniać jego marzenia, pomagać w realizacji planów i osiąganiu założonych celów. Współpracujemy z kilkudzięsięcioma sprawdzonymi, godnymi polecenia instytucjami finansowymi, zakładami ubezpieczeniowymi, wieloma bankami od lat cieszącymi się zaufaniem, co daje nam możliwość obiektywnego i rzetelnego porównywania ofert kredytowych, polis ubezpieczeniowych ,dobrania korzystnego leasingu oraz trafnie ocenić inwestycje.

OFERUJEMY:

  • kredyty gotówkowe na dowolny cel konsumpcyjny
  • kredyty hipoteczne
  • pożyczki krótkoterminowe
  • kredyty inwestycyjne dla firm
  • kredyty samochodowe
  • leasingi operacyjne, na zakup pojazdów, maszyn, urządzeń rolniczych, sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych
  • leasingi dla nowych firm
  • faktoring
  • komfortową konsolidację
  • ubezpieczenia na życie i zdrowie, majątkowe, komunikacyjne, OC/AC, spokojny kredyt, turystyczne, w tym kosztów leczenia w kraju i za granicą, rezygnacji z podróży, NNW,

Obsługujemy klientów
bez BIK-u

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych,segmentu małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji.Nasza oferta ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Pamiętamy zawsze o poszanowaniu prawa i regulacji wewnętrznych, kierując się przejrzystością, sumiennością postępowania i transparentnością procedur.

Niezależnie czy jesteś osobą poszukującą finansowania, czy masz potrzebę ubezpieczenia siebie i bliskich, czy potrzebujesz oferty dla Twojej firmy, by rozwijać swoje możliwości-dostarczymy Ci niezbędnych informacji, abyś mógł wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę na rynku.

Zawsze możesz liczyć na naszą rzetelność, zaangażowanie oraz wiedzę!